Grono pedagogiczne


Lp.

Nazwisko i imię

Nauczane przedmioty

1.

BACHANEK KATARZYNA

Rośliny ozdobne, ochrona i kształtowanie krajobrazu, urządzanie i pielęgnacja obiektów architektury krajobrazu, podstawy projektowania architektury krajobrazu, zajęcia praktyczne.

2. BARTOSIEWICZ ADAM Wychowanie fizyczne
3.

BARTOSIEWICZ ŁUKASZ

Podstawy spedycji i transportu, środki transportu, organizacja transportu.

4. BILAR EWA

Podstawy przedsiębiorczości, ekonomika w rolnictwie, prowadzenie dzialalności gospodarczej, zajęcia praktyczne.

5.

BŁAWAT BARBARA

Język angielski.
 
6. BOROWSKA KATARZYNA Chemia, język rosyjski.
 
7. CIECIELĄG ILONA Wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo.
8. CYWKA KRZYSZTOF
Fizyka, informatyka.
9. DĄBROWSKI ZBIGNIEW

Przepisy ruchu drogowego, pojazdy rolnicze, zajęcia praktyczne, nauka jazdy ciągnikiem, przygotowanie do prowadzenia pojazdów, eksploatacja maszyn, urządzeń i pojazdów, eksploatacja pojazdów samochodowych.

10. DZIARA - PŁACHTA MARTA Język polski.
11. DZIEKAN MARTA Rachunkowość, rachunkowość w praktyce, rozliczenia finansowe, sprawozdawczość i analiza finansowa.
12. GRABARA ANNA
Język niemiecki.
13. GRUŻEWSKI PIOTR Edukacja dla bepieczeństa, wiedza o społeczeństwie.
14. KS. GRZEGORCZYK MARIUSZ
Religia.
15. GRZESZCZYK MONIKA Język polski, język angielski.
16. GRZYBOWSKI MACIEJ
Język niemiecki.
17. HOŁUJ - MOTYCZKA EWA Zajęcia praktyczne, produkcja zwierzęca.
18. JAKÓBIK AROSŁAW
Informatyka.
19.

JÓŹWIK TOMASZ

Fizyka, pracownia elektrotechniki i elektroniki samochodowej, podstawy konstruowania maszyn, technologia mechaniczna, konstrukcja pojazdów samochodowych
20. KACA MARCIN

Historia, prawo, podstawy prawa transportowego.

21. KAŁDONEK ADAM

Służba straży pożarnej.

22. KASZUBA JUSTYNA Matematyka.
23. KNIEĆ ANETA
Matematyka.
24. KRAJEWSKA MAGDALENA Pedagog szkolny.
25. KRZYŚKO - PŁACHTA KATARZYNA Biblioteka.
26. KOTKOWSKA JOANNA Geodezja ogólna, prawo w geodezji
 
27. KWIATKOWSKI RADOSŁAW Nauka jazdy samochodem.
28. MAKUCH ANNA
Język angielski.
29. MARASZKIEWICZ RYSZARD Zajęcia praktyczne, technika w rolnictwie, technologia mechaniczna.
30. MOLENDOWSKI MIROSŁAW Nauka jazdy samochodem.
31. OLCZYK BEATA

Język angielski, język obcy dla spedytorów, język angielski zawodowy.

32. ORŁOWSKI MARCIN

Podstawy przedsiębiorczości, podstawy ekonomii, przedsiębiorczość, statystyka i rachunkowość, pracownia ekonomiczna, techniki informatyczne w spedycji.

33. OZGA PAWEŁ Systemy operacyjne i sieci komputerowe, informatyka.
34. OZGA RENATA Informatyka, Urządzenia techniki komputerowej, aplikacje internetowe, multimedia i grafika komputerowa.
35. PINDAKIEWICZ MATEUSZ

Religia.

36. ROGALA TOMASZ

Nauka jazdy samochodem.

37. SEREWIŚ KATARZYNA

Wychowanie fizyczne.

38. SIKORA GRZEGORZ Geodezja inżynieryjna, geomatyka.
39. SKRZYPEK - MARKIEWICZ IZABELA

Podstawy przedsiębiorczości, ekonomika, organizacja transportu, podstawy organizacji przedsiebiorstwa spedycyjno-transportowego.

40. SOWIŃSKA BOŻENA Produkcja roślinna, rośliny ozdobne, zajęcia praktyczne.
 
41. STAWARZ GRZEGORZ

Wychowanie fizyczne.

42. STRZELECKA AGNIESZKA Rachunkowość, pracownia ekonomiczna,  rachunkowość w praktyce, informatyka, urządzenia techniki komputerowej, systemy operacyjne i sieci komputerowe.
43. SZABAT MARTA Matematyka, statystyka.
44. SZYMANOWICZ MAGDALENA

Wychowanie fizyczne.

45. ŚCIBISZ JUSTYNA Urządzanie i pielęgnacja obiektów architektury krajobrazu, podstawy projektowania architektury krajobrazu, rośliny ozdobne.
46. TARŁOWSKA MAGDALENA Język polski.
47. TOPOREK ANNA

Język polski, historia, wiedza o kulturze.

48. WDOWSKA - ZIELIŃSKA BRONISŁAWA Wychowanie fizyczne.
49. WIECZOREK AGATA

Pedagog szkolny, wychowawca w internacie.

50. WILKIEWICZ JUSTYNA Biologia, chemia, ochrona i kształtowanie krajobrazu, przyroda.
51. WINOGRODZKA ANNA
Język angielski, język obcy zawodowy.
52. ZAWADZAK JAN
Geografia.
53.

ZAWADZAK TERESA

Kierownik internatu.
54. KS. ZAJĄC DARIUSZ Religia.
55. ZAJĄC PAULINA Geodezja ogólna, terenowe ćwiczenia geodezyjne.
56. ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF Służba policyjna.
     
Informacja wytworzona przez:
Arosław Jakóbik , w dniu:  10‑10‑2007 10:24:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Mateusz Pisarski
email: mpisarski@finn.pl tel.:+48 (42) 684-98-91 fax: +48 (42) 684-98-92
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
15‑03‑2016 11:51:32
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive